Bumerangtravel

Rzuć wszystko i wyjedź na Azory!

Rzuć wszystko i wyjedź na Azory!

Azory to archipelag wysp wulkanicznych, który należy do Portugalii. Leżą one w środkowej części Oceanu Atlantyckiego i jest ich dziewięć: Flores, Corvo, Faial, Pico, São Jorge, Graciosa, Terceira, São Miguel oraz Santa Maria. Każda z nich zachwyca na swój sposób i stwarza wiele możliwości spędzania czasu.

São Miguel to wyspa, która ze względu na swoją bujną roślinność przez wielu uważana jest za jedną z najbardziej “zielonych” azorskich wysp. To miejsce idealne zarówno dla wielbicieli relaksu, jak i dla tych, którzy uwielbiają trekkingi. Inną wartą odwiedzenia wyspą jest Faial. Na uwagę zasługuje też wyspa Pico (która słynie z wytwarzanego tutaj znanego na całym świecie wina). Niezależnie jednak od tego, która z wysp znajdzie się w planie naszej podróży jednego możemy być pewni – czas tutaj spędzony będzie niezapomniany!

Chcesz wyruszyć w niezapomnianą podróż? Pragniesz odwiedzić niektóre z azorskich wysp? Jeśli tak to zapoznaj się z ofertą wyjazdów do Portugalii biura podróży Globzon Travel: